Obloha Zima

 

ÚVOD

Motorest Čepcov sa nachádza pri hlavnej trase medzinárodnej cesty smer Prešov – Giraltovce – Svidník – Poľsko, v katastri obce Kuková, 6 km od mesta Giraltovce, 20 km od krajského mesta Prešov a 23 km od rekreačnej oblasti Domaša. Geomorfologicky leží v Raslavickej brázde, v Ondavskej vrchovine.

Priestory motorestu sú zrekonštruované tak, aby slúžili motoristickej a širokej verejnosti na oddych ale aj zábavu. V reštaurácii motorestu majú návštevníci možnosť ochutnať výborné regionálne špeciality ale aj medzinárodnú kuchyňu.

Je tu možnosť usporadúvať svadby, krstiny, narodeninové, rodinné a spoločenské oslavy, kary, tanečné zábavy na letnej terase pri živej hudbe, grilovanie a opekanie. Kapacita ubytovania je 10 postelí. K dispozícii sú tri izby, ktoré slúžia k ubytovaniu hostí pri organizovaní spoločenských udalostí. Prekrásne okolie motorestu je možné vychutnať jazdou na koni. Rozvíjajú sa tu i iné formy agroturistiky. Preto je motorest nielen zastávkou, ale aj dovolenkovým cieľom najmä pre rodiny s deťmi.

Šoféri zájazdov a sprievodcovia porcie ZADARMO

Náhodné fotky.
Copyright © 2010 - 2012 Motorest Čepcov. O túto webovú stránku sa stará: tvorba web stránok Bardejov